Spotkanie z Martyną Wojciechowską i doktorem Krzysztofem Korzeniewskim w Poznaniu, 17.03.2018r.

Jak tu nie być zadowolonym kiedy spotkanie zorganizowane przez program Medycyna na Krańcach Świata gromadzi ponad 300 osób i wszyscy mówią „łał”, ale było świetnie… A to dzięki atrakcyjnemu scenariuszowi spotkania, naszej ambasadorce Martynie Wojciechowskiej i ekspertowi medycznemu, doktorowi Krzysztofowi Korzeniewskiemu.
To były wspaniałe dwie merytoryczne godziny rozmów i dyskusji o podróżach dużych i małych, o bezpieczeństwie podczas wyjazdów oraz o zdrowiu. Kolejne nowe osoby dowiedziały jak dbać o swoje i bliskich bezpieczeństwo zdrowotne oraz osobiste na krańcach świata.

Po raz kolejny uczestnicy dali nam dowód na to, że takie spotkania są potrzebne i atrakcyjne z powodu rozwoju wiedzy i świadomości bezpiecznego podróżowania.
Wszystkim miłośnikom podroży, którzy spotkali się z nami dziękujemy. A osobom zainteresowanym kolejnymi spotkaniami podpowiadamy – śledźcie nasze media społecznościowe, tam zawsze są aktualne informacje gdzie uda się Medycyna na krańcach Świata.

Całe wydarzenie było możliwe między innymi dlatego, że Martyna jest otwartą osobą która chętnie dzieli się swoją wiedzą, a doktor Krzysztof Korzeniewski oprócz olbrzymiej wiedzy posiada także umiejętność ciekawego jej przekazywania. Niemniej ważni są partnerzy Medycyny na Krańcach Świata: Bioton, Gilead, Alfasigma (xifaxan, rifaksymina), Mylan, Smecta Go, Espumisan Easy , Wielkopolskie Centrum Medycyny Podróży, Szczepienia dla podróżnych, National Geographic, Wirtualna Polska, , Dziecko w Podróży, Olneo.pl, CEWE Fotoksiążka, Pakuj Plecak, Tędy i Owędy, Gdzie na weekend.
Dziękujemy.