Spotkanie z Martyną Wojciechowską i Kają Kraską w Warszawie, 15.02.2018r

Emocjonujące i mega ciekawe, to słowa jakie usłyszeliśmy od uczestników spotkania „W poprzek szlaku…” z Martyną Wojciechowską, Kają Kraska i doktor Mileną Dorosz. My też czujemy, że dobrze wykonaliśmy swoją pracę i daliśmy radę. Stąd mamy przekonanie, że takie spotkania są potrzebne i bardzo ważne w rozwoju wiedzy i świadomości bezpiecznego podróżowania.

Wszystkim miłośnikom podroży, którzy dotarli na spotkanie dziękujemy, tak jak i tym osobom które nie wzięły udziału z powodu ograniczonej liczby miejsc. Będziemy się starać aby podczas kolejnych spotkań jak najwięcej osób mogło się z nami widzieć.

Całe wydarzenie było możliwe między innymi dlatego, że Martyna chętnie dzieli się swoją wiedzą, Kaja umiejętnie inspiruje, a doktor Milena profilaktycznie uświadamia w temacie medycyny podroży. Niemniej ważni są partnerzy Medycyny na Krańcach Świata: Bioton, Gilead, Smecta Go, Urofuraginum Max, Wielkopolskie Centrum Medycyny Podróży, National Geographic, Wirtualna Polska, Pakuj Plecak, Tędy i Owędy, Dziecko w Podróży, Olneo.pl, CEWE Fotoksiążka i Gdzie na weekend.
Dziękujemy.