Targi Poznań 2018

Targi Turystyczne Tour Salon, 9-11.02.2018 Poznań.

Medycyna na Krańcach Świata

Wróciliśmy z kolejnej podróży. Nie była ona ani daleka ani egzotyczna, była za to ekscytująca i pełna pozytywnej energii. To zasługa wszystkich osób jakie spotkaliśmy na swej drodze podczas targów turystycznych Tour Salon w Poznaniu w dniach 9-11 lutego br.

Czekaliśmy z niecierpliwością na to spotkanie i teraz wiemy jak ono było ważne dla Was i dla nas. Nic tak bardzo nie zachęca do dalszej pracy jak pozytywna energia setek osób i informacje, że to co robimy jest potrzebne i spotyka się z dużym zainteresowaniem. Tak było każdego z 3 dni targów, a dzień kiedy to nasza ambasadorka Kaja Kraska z kanału Globstory.pl stanęła na scenie to już szczyt emocji i interakcji.

Wszystko to możliwe było dzięki grupie firm i osób mocno zaangażowanych w rozwijanie projektu Medycyna na Krańcach Świata, dla których bezpieczeństwo i zdrowie podroży to priorytet a dalej to już fun, fun, fun.

Dlatego specjalne podziękowania dla: organizatorów targów za zaproszenie i stworzenie świetnej przestrzeni do pracy oraz dla naszych partnerów bez których nie dotarlibyśmy tam gdzie jesteśmy, czyli: Bioton, Gilead, AbbVie, Smecta Go, Urofuraginum Max, Wielkopolskie Centrum Medycyny Podróży, Wirtualna Polska, Pakuj Plecak, Tędy i Owędy, Dziecko w Podróży, Olneo.pl, Cewe.